Przejdź do treści

Skup bydła – podkarpackie

 • przez
Skup bydła – podkarpackie

Jesteś hodowcą bydła i działasz w województwie podkarpackim? Jeśli tak, możesz podjąć współpracę z OSI POLAND FOODWORKS. Jesteśmy jedną z największych krajowych oraz europejskich ubojni bydła i cenionym dostawcą wołowiny na terenie całej Europy.

Zapewniamy atrakcyjne warunki skupu bydła w województwie podkarpackim – współpraca z nami to dla Ciebie szansa na korzystny rozwój gospodarstwa. Zyskaj stałego, rzetelnego odbiorcę zwierząt rzeźnych na uczciwych warunkach finansowych.

Skup bydła – województwo podkarpackie: jak to działa?

OSI POLAND FOODWORKS skupuje bydło rzeźne na podstawie klasyfikacji poubojowej EUROP. Oznacza to, że skupujemy buhajki, buhaje, wolce, krowy i jałówki w 5 klasach handlowych i 5 klasach zewnętrznego otłuszczenia.

 • Przyjmujemy zarówno krowy ras mlecznych (Holsztyńsko-Fryzyjskie, Limousine, Charolaise, Simental), jak również bydło mięsne.
 • Akceptujemy krowy czystorasowe, jak również ras mieszanych.
 • Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy – skup bydła w Podkarpackiem odbywa się w ramach kontraktacji.
 • Gwarantujemy atrakcyjne ceny skupu bydła na Podkarpaciu, a także liczne premie dla hodowców – przede wszystkim tych, którzy przystąpią do programu „CULTIVATE”, mającego na celu zapewnienie zwierzętom rzeźnym najwyższego poziomu dobrostanu.
 • Skupujemy wyłącznie zdrowe, nieognojone zwierzęta, które zostały przygotowane do transportu zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami dobrostanu oraz oznakowane kolczykami ARiMR.

Skup bydła na Podkarpaciu – jak rozpocząć współpracę z OSI POLAND FOODWORKS?

Chcesz podjąć współpracę z OSI POLAND FOODWORKS w zakresie skupu bydła w województwie podkarpackim? Poznaj zasady, na jakich będzie się ona odbywała oraz kolejne kroki.

 1. Zgłoś się do nas i daj znać, że chcesz rozpocząć współpracę w zakresie skupu bydła

Możesz to zrobić telefonicznie, kontaktując się z Centralnym Biurem Skupu Bydła lub dzwoniąc bezpośrednio do jednego z naszych oddziałów.

 1. Uzgodnimy warunki współpracy i podpiszemy umowy kontraktacyjne

Umowy kontraktacyjne z OSI POLAND FOODWORKS mają charakter ramowy i określają wszystkie zobowiązania obu stron – m.in. warunki finansowe współpracy, a także gwarancje dotyczące rodzaju bydła, jakie ma zostać dostarczone.

Podpisanie umowy kontraktacyjnej wiąże się z dodatkiem do kg WBC – nasi stali partnerzy zyskują więcej!

 1. Przygotuj bydło do transportu

Przygotowanie bydła do transportu to zadanie po Twojej stronie. Transport zwierząt rzeźnych jest po naszej stronie – szczegółowe zasady ustalisz z naszym przedstawicielem.

Przed transportem zostaną sporządzone dokumenty kontraktacyjne oraz dokumenty transportowe. Niezbędna jest też dokumentacja zwierząt – każda sztuka powinna być opatrzona ważnym paszportem bydła oraz informacjami dotyczącymi łańcucha żywieniowego.

Sprawdź, jak wyglądają szczegółowe zasady skupu bydła w OSI POLAND FOODWORKS.

Skup bydła podkarpackie – cena ma znaczenie

Ceny skupu bydła na Podkarpaciu są ustalane zgodnie z cennikiem OSI POLAND FOODWORKS, ale istnieje możliwość ich indywidualnych negocjacji. Cennik jest aktualizowany co tydzień – we wtorek.

Cena za kg WBC jest uzależniona od:

 • klasyfikacji EUROP,
 • wagi bitej ciepłej (WBC),
 • jakości zwierzęcia rzeźnego,
 • premii i dodatków wypracowanych przez Hodowcę,
 • indywidualnych ustaleń zawartych w umowie.

Aby poznać szczegóły, skontaktuj się z naszym przedstawicielem i przekonaj, jakie warunki oferujemy.